Jau 22-ejus metus veikianti visuomeninė, nepolitinė ir ne pelno siekianti organizacija!

Renginiai, Sėkmės istorijos

„Sėkmės istorijų“ seminare – metų dėstytoju pripažintas Vytautas Liesionis

Kovo 6 d. vyko antrasis APK organizuojamo seminarų ciklo „Sėkmės istorijos“ renginys. Šįsyk savo sėkmės istoriją studentams pristatė ekonomikos ekspertas, VDU dėstytojas doc. dr. Vytautas Liesionis.

Socialinių mokslų (vadybos) daktaras, VDU dėstytojas ir akademinės bendruomenės apdovanojimų laureatas dvejose nominacijose („Metų Auditorija“ ir „Metų dėstytojas“) doc. dr. V. Liesionis seminaro metu dalinosi savo nuomone bei patarimais apie laimę, sėkmę bei karjerą. Anot jo, sėkmės samprata dažniausiai yra paprasta – tiesiog reikia daryti tai, kas patinka.

Sėkmės istorijos 2

„Yra daug elementų, kuriuos reikia suderinti tarpusavyje, kad pasiektume vadinamąją „sėkmę“, tačiau iš esmės būtina nejausti baimės, aklai nepasiduoti konkurencijai, nepavydėti kitiems ir turėti valios“, – dėstė seminaro svečias. Dėstytojo nuomone, siekiant sėkmės, tiek asmeniniame gyvenime, tiek karjeroje, nėra nesvarbių dalykų: „Vertybės įdiegiamos šeimos aplinkoje, mokykloje įgytos žinios, draugai, idėjos iš knygų – visa tai tampa mažomis dalimis visoje asmenybės dėlionėje“.

„Norint pasisekimo svarbiausia yra turėti aiškius, konkrečius ir įgyvendinamus tikslus“, – teigė V. Liesionis. Užsibrėžus tam tikrus siekius tampa lengviau realizuoti savo lūkesčius ir ambicijas, o svarbiausia žmoguje – jo turima valia. „Visada savo gyvenime rėmiausi viena svarbia nuostata – kiek valios, tiek žmogaus“, – pripažino VDU daktaras.

Seminaro pabaigoje studentai turėjo galimybę užduoti dėstytojui klausimus bei pasidalinti savo asmeniniais pastebėjimais. Seminaro svečias teigė, jog džiaugiasi galėdamas prisidėti prie tokių neformalių susitikimų su studentais, kurių metu galima dalintis savo patirtimi.

Seminarų ciklas „Sėkmės istorijos“ suteikia galimybę jaunimui susipažinti su buvusiais VDU studentais, išgirsti jų sėkmės istorijas, gauti patarimų bei naudingos informacijos apie karjeros perspektyvas. Visa tai vyksta jaukioje, neformalioje aplinkoje, kur kiekvienas gali drąsiai įsilieti į pokalbį.

Leave a Reply