Jau 22-ejus metus veikianti visuomeninė, nepolitinė ir ne pelno siekianti organizacija!

Klubo nariai, Nauji nariai

APK skelbia naujų narių atranką

IMG_3734Akademinis politologų klubas (APK) skelbia naujų narių atranką! Visus, norinčius prisidėti prie pilietinės visuomenės kūrimo, įgyti viešųjų ryšių, renginių ar mokymų organizavimo patirties, gilintis į politinius procesus ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, kviečiame iki vasario 13 d. pildyti atrankos anketą ir laisvą laiką išnaudoti prasmingai.

APK nariai vien universiteto sienomis neapsiriboja. Organizuojame diskusijas su politikos, žurnalistikos, ekonomikos sričių atstovais, rengiame kultiniu tapusį protų mūšį „Mąstyk greitai”, lankome Lietuvos valstybines institucijas, savo įžvalgomis dalinamės įvairiose konferencijose. Jei nori su bendraminčiais padiskutuoti prie puodelio kavos, į Lietuvos politiką pažvelgti kitomis akimis, o nuolatinį savęs tobulinimą laikai didžiausia vertybe – APK atveria Tau duris.

APK – Jau 17-tus metus veikianti visuomeninė, nepolitinė ir ne pelno siekianti organizacija, vienijanti Lietuvos aukštųjų ir aukštesniųjų mokyklų studentus bei dėstytojus. Organizacijos misija – kurti pilietinę visuomenę per politinį švietimą ir bendradarbiauti su įvairiomis visuomenės grupėmis. Įgyvendinant šią misiją organizuojamos konferencijos, seminarai, diskusijos ir susitikimai su politikais, valstybės pareigūnais, politologais, verslininkais ir kitais visuomenės veikėjais.

Nario anketą galite rasti čiahttps://goo.gl/PCRhQq

Su atrinktais kandidatais susisieksime asmeniškai. 

Leave a Reply