Jau 22-ejus metus veikianti visuomeninė, nepolitinė ir ne pelno siekianti organizacija!

Renginiai, Sėkmės istorijos

Prasidėjo seminarų ciklas “Sėkmės istorijos”

Lapkričio 14 d. vyko Akademinio politologų klubo vykdomo seminarų ciklo „Sėkmės istorijos“ pirmasis renginys, kuriame dėmesys buvo skiriamas viešųjų ryšių atstovo specialybei ir diskusijoms apie veiklą viešųjų ryšių srityje.

Seminare dalyvavo dvi VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto absolventės: viešųjų ryšių bei komunikacijos projektų agentūros UAB “Visetas” projektų vadovė Asta Ivanauskienė ir viešųjų ryšių kompanijos EFCOM vadovė Jurga Chomskytė. Jaukioje ir neformalioje kavinės Vero Cafe @ VDU aplinkoje pašnekovės seminaro dalyvius supažindino su savo studijavimo patirtimi, daugiau papasakojo apie veiklą, kuri paskatino rinktis darbą viešųjų ryšių srityje. Auditorijai įsijungus į diskusiją buvo užduodami klausimai apie viešųjų ryšių atstovo darbo specifiką, karjeros galimybes. Pašnekovės mielai dalinosi savo patirtimi, seminaro dalyviams pateikė nemažai praktinių patarimų ir palinkėjo gyvenime užsiimti tuo, kas tikrai patinka.

Didelis studentų ir moksleivių susidomėjimas, aktyvus dalyvavimas diskusijoje rodo, kad renginys buvo tiek naudingas, tiek įdomus.

Seminarų ciklas „Sėkmės istorijos“ suteikia galimybę jaunimui susipažinti su buvusiais VDU studentais, išgirsti jų sėkmės istorijas, gauti patarimų bei naudingos informacijos apie karjeros perspektyvas. Visa tai vyksta jaukioje, neformalioje aplinkoje, kur kiekvienas gali drąsiai įsilieti į pokalbį.

Reklama

Leave a Reply