Jau 22-ejus metus veikianti visuomeninė, nepolitinė ir ne pelno siekianti organizacija!

Vaizdo įrašai

[vimeo 59358933 w=500 h=281]

Interviu apie žmogaus teises su Europos Parlamento nariu, prof. Leonidu Donskiu. Vaizdo įraše yra pasakojama apie problemas, susijusias su žmogaus teisėmis, Europos Parlamente priimamus sprendimus.

2012 m. Europos Parlamentas, Briuselis
© Dominyka Naujokaitė ir Ingrida Andrijauskaitė
……………………………………………………………………………………………………………..

[vimeo 59358443 w=500 h=281]

Šis vaizdo įrašas buvo skirtas APK organizuojamo renginių ciklo “Paspausk ranką – taip prasideda dialogas” atidarymo renginiui, kuris 2012 m. lapkričio 23 d. vyko Kauno miesto Rotušės salėje. Šiuo interviu yra siekiama sužinoti Europos Parlamento narių nuomonę apie jaunimo politiką Lietuvoje: kokie yra jų lūkesčiai, su kokiomis problemomis susiduria jaunimas?

2012 m. Europos Parlamentas, Briuselis
© Dominyka Naujokaitė ir Ingrida Andrijauskaitė

……………………………………………………………………………………………………………..

2017 m. vasario 14 dieną Vytauto Didžiojo universitete įvyko Akademinio politologų klubo organizuota konferenciją „Pasaulis 2016-aisiais. Metų palikimas ir ateities perspektyvos”.

Konferencijoje visas dėmesys buvo telkiamas praėjusių metų politinių įvykių apžvalgai ir jų analizei – siekta išsiaiškinti, kodėl ir kas paskatino didžiuosius pasikeitimus ne tik Lietuvos politinėje erdvėje, kai kardinaliai keitėsi valdančiosios politinės galios ir struktūros, bet ir Europos bei pasaulio mastu įvykę pokyčiai – skandalingi JAV rinkimai, Europą skaldantis nacionalistinių jėgų iškilimas ir pasaulį sukrėtę karai bei pabėgėlių krizė.

2017 m. Kaunas, Lietuva                                                                                                                               © Saulius Gabrulevičius

 

Leave a Reply