Jau 22-ejus metus veikianti visuomeninė, nepolitinė ir ne pelno siekianti organizacija!

Konferencijos

Vyks konferencija apie jaunąją politikų kartą

XV-ąjį gimtadienį minintis Akademinis politologų klubas š. m. balandžio 11 d. kviečia apsilankyti konferencijoje „Paspausk ranką – taip prasideda dialogas: jaunoji karta politikoje“, kuri nuo 10 iki 16 val. vyks Europos namų konferencijų salėje (Gedimino pr. 16, Vilnius).

Konferencija apie jaunąją kartą politikoje yra skirta dialogo tarp akademinės bendruomenės ir partijų stiprinimui jaunųjų politikų ugdymo srityje. Pirmoje konferencijos dalyje bus diskutuojama apie politinę lyderystę Lietuvoje ir vadinamąją „lyderystės krizę“. Pranešimus skaitys dr. Visvaldas Legkauskas, prof. Lauras Bielinis ir portalo lrt.lt vyriausiasis redaktorius Vladimiras Laučius. Vėliau į diskusiją įsitrauks jaunieji politiniai lyderiai: Justas Šireika, Aušrinė Armonaitė, Ieva Kačinskaitė-Urbonienė ir Mantas Rimkevičius.

Paspausk ranką - taip prasideda dialogas 2014

Antroje konferencijos dalyje bus nagrinėjamas jaunimo Europos Parlamente klausimas ir šia tema pasisakys Europos Parlamento Informacijos biuro Lietuvoje atstovas ryšiams su žiniasklaida Robertas Pogorelis, europarlamentarė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė ir doc. dr. Bernaras Ivanovas. Auditorija bus skatinama diskutuoti apie artėjančius Europos Parlamento rinkimus ir jaunųjų politinių lyderių svarbą Europos Parlamento vykdomos veiklos rėmuose.

Renginį vainikuos Akademinio politologų klubo vykdyto tyrimo „Politikos mokslų studentų įsitraukimas į politinę veiklą“ pristatymas ir diskusija apie politikos mokslus kaip politinės karjeros pradžią, kurioje dalyvaus Seimo nariai Juras Požela ir Petras Auštrevičius, kandidatas į europarlamentarus Gabrielius Landsbergis, VDU PMDF ir VU TSPMI atstovai. Garbingi svečiai paskutinėje konferencijos dalyje kalbės apie tai, kaip politikos mokslai paruošia jaunuosius politikus, kaip jų žinios ir įgūdžiai naudojami partijose vykdant politinę veiklą. Taip pat bus bandoma išsiaiškinti, ar profesionaliam politikui naudingas ir reikalingas politikos mokslų išsilavinimas.

Renginio puslapis „Facebook“ socialiniame tinkle: www.facebook.com/events/444462565684608

Konferencijos programa

Leave a Reply