Jau 22-ejus metus veikianti visuomeninė, nepolitinė ir ne pelno siekianti organizacija!

Įrašai

20-asis APK atidarymo renginys sulaukė aktyvaus pirmakursių susidomėjimo

Rugsėjo 10 dieną, 17 val., VDU Mažojoje salėje įvyko 20-ojo APK rudens sezono atidarymo renginys „Įvadas į APK“.

Džiaugiamės, kad įvykęs renginys pritraukė būrį pačių veikliausių bei labiausiai motyvuotų politikos, žurnalistikos, filosofijos bei kitų mokslo sričių jaunuosius entuziastus.  Didžioji dauguma studentų, kurie susidomėjo APK bendruomene ir nepabūgo šį pirmadienį atvykti pas mus bei susipažinti su klubo veteranais, buvo pirmakursiai. APK didžiuojasi šių pirmakursių drąsa ir tikisi, kad jų smalsumas bei parodyta iniciatyva persikels į tolesnį APK bendruomenės vystymąsi.

Įvadinio renginio metu APK Pirmininkas Klaidas Gevorkian bei kiti Valdybos ir Kontrolės komisijos nariai Tautvydas Mickevičius, Daumantas Narsutis, Karolina Borysaitė bei Justas Žemaitis dalinosi savo patirtimi apie organizaciją, jos istoriją bei žymiausias klubo veiklas, o taip pat išskyrė pagrindinę APK naudą kiekvienam asmeniui individualiai – naudingos pažintys, nauji draugai bei kelionės į LR ministerijas ir kitų valstybių ambasadas Lietuvoje, kurios yra kaip atlygis už daug pastangų reikalaujantį darbą dėl organizacijos.

Jeigu negalėjote dalyvauti APK rudens semestro atidarymo renginyje, nenusiminkite, vis dar turite galimybę prisijungti prie APK gretų.

APK nario registracijos anketą rasite čia: https://goo.gl/forms/C68zAAMwEoZbG7lQ2

Leave a Reply