Jau 22-ejus metus veikianti visuomeninė, nepolitinė ir ne pelno siekianti organizacija!

Narių išvykos

APK buvo pripažintas akademiškiausia jaunimo organizacija

Kovo 15 d. LR Seime vyko antrą kartą organizuojami „Jaunimo pilietinių ir tautinių iniciatyvų apdovanojimai 2013“. Šiuose apdovanojimuose penkiose skirtingose kategorijose varžėsi daugiau nei dešimt Lietuvos jaunimo organizacijų. Buvo išrinktos akademiškiausia, krikščionišką tradiciją puoselėjanti ir tautiškiausia organizacijos, paskelbti metų jaunimo leidinys ir telkianti lyderystės iniciatyva.

Klubo nariai LR Seime (2)Vertinimo komisiją sudarė politikai, dėstytojai ir aktyvūs visuomenės veikėjai. Rinkdama nugalėtojus komisija atsižvelgė į jų matomumą ir žinomumą visuomenėje, veiklos originalumą bei reikšmingumą. Renginio organizatorė Agnė Bilotaitė dėkojo jaunimui už nevisuomet žiniasklaidos priemonių pastebimas, bet itin svarbias ir gražesnę Lietuvą kuriančias iniciatyvas. Ji kvietė svajoti, kartu puoselėti Tėvynę ir jokiu būdu jos nepalikti.

Akademinis politologų klubas su korporacija „RePublica“ ir Galimybių akademija varžėsi dėl akademiškiausios jaunimo organizacijos titulo. Apdovanojimų metu buvo paskelbta, kad Akademinis politologų klubas buvo nominuotas už pilietinės iniciatyvos kūrimą per pilietinį švietimą ir bendradarbiavimą bei, komisijos sprendimu, tapo nugalėtoju šioje kategorijoje.

Klubo nariai LR Seime (1)„Organizacijos vardu džiaugiuosi, kad sulaukėme pripažinimo ir įvertinimo už nuveiktus darbus nacionaliniu lygmeniu. Gautas akademiškiausios organizacijos apdovanojimas klubo nariams buvo puiki praėjusio 14-ojo gimtadienio dovana, kuri suteiks dar daugiau motyvacijos veikti, kad įrodytume, jog esame jo verti,“ – iš karto po apdovanojimų ceremonijos teigė APK pirmininkė Aušra Rinkevičiūtė.

Akademinis politologų klubas yra 1995 metais įkurta nevyriausybinė organizacija, vienijanti Vytauto Didžiojo universiteto akademinę bendruomenę. Organizacijos misija yra kurti pilietinę visuomenę per politinį švietimą, bendradarbiauti su įvairiomis visuomenės grupėmis. Akademinis politologų klubas yra žinomas dėl kasmet rengiamos studentų politologijos olimpiados, įvairių viešų paskaitų ir konferencijų, intelektualaus komandinio žaidimo „Mąstyk greitai“ ir naujos iniciatyvos „Paspausk ranką – taip prasideda dialogas“.

Klubo nariai LR Seime (3)

Reklama

1 Comment

  1. Dovydas

    Šaunuoliai!

Leave a Reply