Jau 22-ejus metus veikianti visuomeninė, nepolitinė ir ne pelno siekianti organizacija!

Įrašai

Kviečiame jungtis prie APK bendruomenės!

Rugsėjo 10 d., pirmadienį, 17 val., VDU Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28, Kaunas) vyks kvietimo prisijungti prie APK bendruomenės renginys – „Įvadas į APK“. Renginio metu bus galima susipažinti su Akademiniu politologų klubu bei jo veiklomis iš arčiau.

Aktyviai kviečiame į renginį atvykti visus studentus, besidominčius akademiniu gyvenimu ir APK veikla. Atvykusieji turės galimybę daugiau ir „iš pirmų lūpų“ išgirsti apie organizaciją, galimybes, susitikti ir pabendrauti su klubo nariais bei prisijungti prie APK.

APK veikla siekia skatinti pilietinės visuomenės kūrimąsi Lietuvoje, kelti akademinio jaunimo politinę kultūrą, skatinti aktyvesnį jaunimo visuomeninį gyvenimą. Klubas propaguoja politinių mokslų studijas akademinėje bendruomenėje, sudaro galimybę klubo nariams betarpiškai susipažinti su žymiais politikais, politologais, visuomenės veikėjais, skatina politikos mokslų tiriamųjų darbų rašymą.

Domiesi politika? Nori daugiau sužinoti apie viešuosius ryšius, įsitraukti į akademinį gyvenimą? O galbūt fotografuoji, maketuoji, rašai arba nori prisidėti prie renginių organizavimo? Akademinis politologų klubas laukia Tavęs!

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/518405158587229/

Leave a Reply