Jau 22-ejus metus veikianti visuomeninė, nepolitinė ir ne pelno siekianti organizacija!

Įrašai

Akademinis politologų klubas vėl kviečia mąstyti greitai

img_3764

Akademinis politologų klubas (APK)  lapkričio 21-osios vakarą siūlo praleisti drauge. Manantys, kad gali mąstyti greitai, lapkričio 21 d. 18:30 val. kviečiami išbandyti jėgas jau penkioliktąjį kartą organizuojamame intelektiniame komandiniame žaidime „Mąstyk greitai“, kuris vyks Vytauto Didžiojo universiteto Mažojoje salėje (Daukanto g. 28, Kaunas).

Išbandyk jėgas ir sėkmę

„Mąstyk greitai“ – tai intelektualus komandinis žaidimas, kuriame ypač svarbi greita reakcija. Nuo kitų protų mūšių žaidimų jis skiriasi labai limituotu laiku, nes pirmuosiuose turuose skiriamos vos kelios sekundės atsakymams užrašyti, o visą protų mūšį sudaro 6 etapai, tarp jų  – ir muzikinis. Gilias tradicijas turintis žaidimas orientuotas į Kauno miesto bendruomenę. Plačiausią dalyvių ratą sudaro studentai, tačiau šis protų mūšis – galimybė pasitikrinti žinias visiems: ir besimokantiems, ir studijuojantiems ir dirbantiems.

Laukia prizai

2-4 žmonių komandos, sugalvojusios savo pavadinimą, kviečiamos registruotis el. pašto adresu mastykgreitai@gmail.com. Jau penkioliktą kartą organizuojamame „Mąstyk greitai“ laukiamos ir veteranų komandos, kurios šiame žaidime dalyvauja nuo pat jo pradžios.

Žaidėjai galės išbandyti savo komandą bei pasitikrinti žinias geografijos, istorijos, meno, sporto bei kitose srityse, o greičiausiai mąstantys protų mūšio dalyviai bus apdovanoti rėmėjų įsteigtomis dovanomis. Renginį remia Vytauto Didžiojo universitetas, Kauno Europe Direct informacijos centras, žurnalas „Valstybė“, biliardo klubas ENTRY, Kauno šokio teatras AURA, kartodromas KARTLANDAS  ir kiti.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/196613450788339/.

Leave a Reply