Jau 22-ejus metus veikianti visuomeninė, nepolitinė ir ne pelno siekianti organizacija!

Klubo nariai

APK buvo įteiktas Kauno metų jaunimo organizacijos apdovanojimas

Spalio 30 d. „Kauno jaunimo apdovanojimai“ miesto rotušėje subūrė aktyviausias nevyriausybines organizacijas ir kūrybingiausius jaunuosius lyderius. Vakaro eigoje Kauno meras Andrius Kupčinskas ir Jaunimo reikalų tarybos pirmininkė Gintarė Skaistė įteikė apdovanojimus metų jaunimo lyderiui, renginiui, partneriui, organizacijai ir indėliui Kauno miestui.

Miesto meras pabrėžė, kad Kauno vardą garsina ne vien krepšinis ir džiaugėsi, kad jaunimo organizacijos sugeba aktyviai veikti net tuomet, kai finansavimas yra nepakankamas. Gintarė Skaistė, viena renginio iniciatorių, merui antrino ir teigė, kad Kaunas yra jaunimo politikos lopšys.

Apdovanojimų metu buvo atskleista, kad Jaunimo reikalų tarybos sprendimu šiais metais Akademinis politologų klubas buvo išrinktas Kauno metų jaunimo organizacija. Svarų argumentą šiam apdovanojimui suteikė per pastaruosius metus suorganizuota keliolika renginių: projektai „Paspausk ranką – taip prasideda dialogas“ ir „Sėkmės istorijos“, susitikimai su dėstytojais, politikais ir visuomenės veikėjais, mokslinė konferencija apie demokratizacijos procesus Rytų valstybėse, XV-oji studentų nacionalinė politologijos olimpiada, intelektualūs komandiniai žaidimai ir kitos iniciatyvos.

Kauno jaunimo apdovanojimai 2013

„Šis Akademinio politologų klubo įvertinimas įrodo, kad einame teisingu keliu vykdant savo užsibrėžtą tikslą – veržlios pilietinės visuomenės kūrimą. Tačiau metų jaunimo organizacijos apdovanojimas taip pat įpareigoja toliau tęsti sėkmingai pradėtus darbus ir padovanoti Kauno jaunimui daugiau kokybiškų projektų“, – po iškilmingo renginio teigė klubo pirmininkas Edgaras Petručionis.

Akademinis politologų klubas yra viena produktyviausių VDU studentų iniciatyva užgimusių, aktyviai Kauno mieste ir už šalies ribų veiklas inicijuojanti jaunimo nevyriausybinė organizacija. Klubo dėka apsijungusių jaunų žmonių iniciatyvos ir pilietinės veiklos interesai prisideda prie Kauno viešosios intelektualinės erdvės plėtojimo, skatina visuomenę atkreipti dėmesį į aktualiausias problemas.

Leave a Reply