Jau 22-ejus metus veikianti visuomeninė, nepolitinė ir ne pelno siekianti organizacija!

Įrašai

APK nariai dalyvavo kasmetiniame LiJOT Žiemos forume

Vasario 23–24 dienomis Akademinio politologų klubo nariai Lukas Gasiūnas ir Rimvydas Burba dalyvavo kasmetiniame Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) Žiemos forume, kurio metu LiJOT narių-organizacijų atstovai dvejas dienas diskutavo aktualiausiomis temomis nuo Lietuvoje vyksiančių rinkimų iki finansinio bei teisinio organizacijų valdymo. Dalinamės mūsų klubo narių Luko ir Rimvydo patirtimi ir įspūdžiais iš sparčiai prabėgusio savaitgalio:

„Po registracijos ir oficialaus atidarymo, organizacijų atstovai veikė „Turinio formavimo darbo grupėse“. Mūsų pasirinktos grupės – pilietiškumas bei paramos būstui jaunoms šeimoms. Popiet vyko „Galimybių mugė“, kurios metu forumo dalyviai turėjo galimybę prieiti prie įvairių organizacijų stendų bei gauti naudingos informacijos apie šių organizacijų veiklą, užmegzti pažinčių ir padiskutuoti. Vėliau sekė Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento organizuota simuliacija, kurios metu, pasiskirstę į grupes, pabandėme įsivaizduoti ir aptarti galimus veiksmus, kylančių neramumų ar net visiškos priešo okupacijos atveju. Dieną pabaigėme vakariene. Į ją buvo pakviesti ir savo sėkmės istorijomis pasidalino programėlės „GetPet“ ir lietuviškus lazerius kuriančių įmonių atstovai.

Antroji forumo diena prasidėjo kiek aktyvesne veikla – „Balso, ritmo ir džiaugsmo laboratorija“. Turėjome progą atlikti kvėpavimo, judesio, atsipalaidavimo pratimus. Po aktyvios dienos pradžios sekė dalyvavimas pasirinktose „Kompetencijų kėlimo darbo grupėse“. Žinias gilinome darbo grupėje, susijusioje su jaunimo politika. Galiausiai, buvo aptartos ir anonimiškai įvertintos visos veiklos, po kurių sekė oficialus forumo uždarymas. Savaitgalis išties buvo produktyvus ir naudingas.“

Leave a Reply