Jau 22-ejus metus veikianti visuomeninė, nepolitinė ir ne pelno siekianti organizacija!

Įrašai

APK nariai dalyvavo renginyje „Vilnius Model UN 2019: Global warming as a security issue“

Spalio 24 dieną Akademinio politologų klubo pirmininkas Klaidas Gevorkian ir narys Rimvydas Burba dalyvavo Rytų Europos studijų centro, Švedijos ambasados Vilniuje ir Užsienio reikalų ministerijos organizuotame renginyje „Vilnius Model UN 2019: Global warming as a security issue“.

„Įspūdžiai po šio renginio yra puikūs. Tai diskusinio formato renginys, leidęs pažinti Jungtinių Tautų organizacijos darbo subtilybes per praktines užduotis. Labiausiai patiko tai, kad buvo puiki galimybė pabendrauti su jaunimu iš įvairių pasaulio valstybių ir padiskutuoti jautriomis politinio diskurso temomis skirtingų aplinkų suformuotų nuomonių fone“, – kalbėjo Akademinio politologų klubo pirmininkas Klaidas Gevorkian.

Renginio metu Jungtinių Tautų valstybių delegacijos atstovavo oficialias savo valstybių pozicijas globalios klimato kaitos klausimais ir nagrinėjo šio proceso daromą poveikį Jungtinių Tautų valstybių saugumui. Simuliacijos pabaigoje buvo parengta, pristatyta ir patvirtinta rezoliucija šiuo klausimu.

Leave a Reply