Jau 22-ejus metus veikianti visuomeninė, nepolitinė ir ne pelno siekianti organizacija!

Įrašai

APK nariai dalyvavo YATA regioniniame susitikime

Besibaigiant 2018-iems metams, Akademinio politologų klubo nariai Inga Samoškaitė ir Tomas Stončius dalyvavo gruodžio 17–19 dienomis Vilniuje vykusiame „Youth Atlantic Treaty Association“ regioniniame susitikime, kuriame dalyvavo atstovai iš Albanijos 🇦🇱, Estijos 🇪🇪, Italijos 🇮🇹, Norvegijos 🇳🇴 bei Lietuvos 🇱🇹

Pirmoji susitikimo dalis buvo skirta mokymams, kurių metu buvo pristatyti net trys savo srities profesionalų pranešimai skirtingomis šių dienų saugumo aktualijų temomis:

  • Politologas bei Rytų Europos studijų centro (RESC) direktorius Linas Kojala pristatė pranešimą „Russian election meddling tactic“;
  • Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento atstovas Tomas Čeponis kalbėjo tema „How to fight against propaganda”;
  • NATO Force Integration Unit Lithuania Vadas plk. Jakob Søgård Larsen, kartu su savo kolegomis, pristatė pranešimą „Current security situation in north-eastern Europe and NATO’s importance in the region”.

Profesionalai ne tik pristatė savo parengtus pranešimus apie propagandos keliamas grėsmes NATO valstybėms, tačiau ir pateikė šios grėsmės prevencijos būdus ir atsakė į susitikimo dalyvių keliamus klausimus.

Antroji mokymų dalis buvo skirta veikloms dalyvių darbo grupėse, o taip pat ir sparčiai artėjančiam NATO 70-mečio minėjimui.

APK nariai ir toliau tikisi bendradarbiauti ir gilinti žinias dalyvaujant „Youth Atlantic Treaty Association“ ir „Atlanto sutarties Lietuvos bendrija – LATA organizuojamose iniciatyvose.

Leave a Reply