Jau 22-ejus metus veikianti visuomeninė, nepolitinė ir ne pelno siekianti organizacija!

Politologijos olimpiada

Didžiuosiuose Lietuvos miestuose vyks XV-oji nacionalinė studentų politologijos olimpiada

Balandžio 10 d. vyks Akademinio politologų klubo organizuojamos nacionalinės studentų politologijos olimpiados pirmasis turas. Šių metų olimpiados tema – „ES nuo Mastrichto sutarties ir Lietuvos vaidmuo sąjungoje ”. Balandžio 24 dieną dešimt geriausiai pasirodžiusių studentų iš Kauno, Vilniaus ir Klaipėdos susitiks olimpiados finale.

11 val. olimpiada vyks Kaune:
VDU (Mažojoje salėje, S.Daukanto g. 28, II aukštas)
KTU (Socialinių mokslų fakulteto 131 aud., K.Donelaičio g. 20)

14 val. olimpiada vyks Klaipėdoje:
KU (Socialinių mokslų fakulteto 121 aud., Minijos g. 153)

14 val. 30 min.  olimpiada vyks Vilniuje:
ISM vadybos ir ekonomikos universitete (II rūmų 113 aud., Arklių g. 18).

Olimpiados logotipas 2013

Pirmajame olimpiados ture dalyviams užduotys bus pateikiamos testo forma, jas sudarys aukštųjų mokyklų dėstytojų ir kitų valstybinių institucijų darbuotojų pateikti ir autoritetingo politologijos specialisto patvirtinti klausimai. Pagal bendrą surinktų balų skaičių bus atrinkti 10 geriausių darbų, olimpiados dalyviai apie pirmojo turo rezultatus bus informuojami telefonu arba elektroniniu paštu, rezultatai taip pat bus iškabinti visose dalyvių mokymosi įstaigose.

Olimpiados nugalėtojui bus įteiktas renginio simbolis – taurė, atspindinti jo žinias bei pasiekimus olimpiadoje, ir kelionė į Briuselį, kurią įsteigė olimpiados globėjas, Europos Parlamento narys Leonidas Donskis. Finalininkų taip pat laukia kiti partnerių įsteigti prizai ir gražia tradicija tapusi diskusija su Lietuvos Respublikos institucijų vadovais ir darbuotojais.

Tai vienintelė tokia olimpiada Lietuvoje, kurioje kasmet varžosi stipriausi ir perspektyviausi Lietuvos aukštųjų mokyklų studentai, besidomintys politikos mokslais. Šiemet APK nacionalinę studentų politologijos olimpiadą rengia jau penkioliktą kartą iš eilės. Projektą kasmet stengiamasi tobulinti, taip keliant jį į dar aukštesnį lygmenį. Tikimasi, jog ši tradicija padės praplėsti jaunųjų politikų ir politologų mąstymą bei paskatins racionalų požiūrį politinėje ir viešojoje Lietuvos arenoje. Projektas įgyvendinamas bendradarbiaujant su Lietuvos aukštosiomis mokyklomis, Užsienio reikalų ministerija ir Europos Parlamento Informacijos biuru Lietuvoje.

Išankstinė registracija į olimpiadą vyksta siunčiant laiškus elektroninio pašto adresu pirmininkas@politologuklubas.lt, nurodant savo vardą, pavardę ir universitetą.

Leave a Reply