Jau 22-ejus metus veikianti visuomeninė, nepolitinė ir ne pelno siekianti organizacija!

Įrašai

Grįžta intelektualus komandinis žaidimas „Mąstyk greitai“

Akademinis politologų klubas (APK)  gegužės 9-osios vakarą kviečia praleisti intelektualioje aplinkoje. Manantys, kad gali mąstytigreitai, 18:30 val. kviečiami išbandyti jėgas jau šešioliktąjį kartą organizuojamame intelektiniame komandiniame žaidime „Mąstyk greitai“, kuris vyks Vytauto Didžiojo universiteto Inovatyvių studijų institute 106 aud. (V. Putvinskio g. 23, Kaunas).

Svarbiausia greita reakcija

„Mąstyk greitai“ – tai intelektualus komandinis žaidimas, kuriame ypač svarbi greita reakcija. Pirmuosiuose turuose skiriamos vos kelios sekundės atsakymams užrašyti, o visą protų mūšį sudaro 6 etapai, tarp jų  – ir muzikinis. Gilias tradicijas turintis žaidimas orientuotas į Kauno miesto bendruomenę. Plačiausią dalyvių ratą sudaro studentai, tačiau šis protų mūšis – galimybė pasitikrinti žinias visiems: ir besimokantiems, ir studijuojantiems ir dirbantiems.

Laukia prizai

2-4 žmonių komandos, sugalvojusios savo pavadinimą, kviečiamos registruotis el. pašto adresu mastykgreitai@gmail.com. Jau šešioliktą kartą organizuojamame „Mąstyk greitai“ laukiamos ir veteranų komandos, kurios šiame žaidime dalyvauja nuo pat jo pradžios.

Žaidėjai galės išbandyti savo komandą bei pasitikrinti žinias geografijos, istorijos, meno, sporto bei kitose srityse, o greičiausiai mąstantys protų mūšio dalyviai bus apdovanoti rėmėjų įsteigtomis dovanomis. Renginį remia Vytauto Didžiojo universitetas, Kauno Europe Direct informacijos centras, kino centras „Romuva“, knygynų tinklas „Šviesa“ ir kiti.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/1438792632845283/.

Leave a Reply