Jau 22-ejus metus veikianti visuomeninė, nepolitinė ir ne pelno siekianti organizacija!

Įrašai

Įvyko Visuotinis narių susirinkimas

13262196_1153806701317764_1565165740_oGegužės 23 d. Kauno miesto savivaldybės mažojoje salėje įvyko Akademinio politologų klubo Visuotinis narių susirinkimas. Jo metu pristatytos metų veiklos ir finansinės ataskaitos, išrinkta nauja klubo vadovybė, Garbės nariai ir apdovanoti labiausiai nusipelnę klubo nariai.

Naująja APK Pirmininke išrinkta Aušrinė Vaščėgaitė. Į APK Valdybos išorinių renginių poziciją išrinktos Kristina Vabinskaitė ir Eglė Markelionytė, vidinių renginių poziciją – Ernesta Ibianskaitė, ryšių su visuomene – Simona Kasmauskaitė.

Visuotinio susirinkimo metu buvo išrinkta ir Kontrolės komisija. Jos nariais tapo Justina Būrytė, Arnas Kniukšta ir Lukas Fabijonavičius.

APK Garbės narių sąrašas papildytas trimis asmenimis. Visuotinis susirinkimas Garbės nario statusą už nuopelnus klubui suteikė Odetai Bartašiūtei, Augustinui Uleckui ir Andriui Veršinskui.

Taip pat padėkota labiausiai nusipelniusiems nariams. Simbolinės dovanos įteiktos Kristinai Vabinskaitei, Aušrinei Vaščėgaitei, Ernestai Ibianskaitei, Eglei Markelionytei, Simonai Kasmauskaitei, Karolinai Vaikšnoraitei, Juliui Guliokui, Karoliui Rinkevičiui, Andriui Veršinskui, Alvidai Jocaitei, Augustinui Uleckui, Justinai Būrytei, Justui Žemaičiui ir Lukui Fabijonavičiui.

Leave a Reply