Jau 22-ejus metus veikianti visuomeninė, nepolitinė ir ne pelno siekianti organizacija!

Įrašai

Kaune aktualiausiais klausimais debatuos Seimo nariai

Balandžio 30 d. 14 val. Vytauto Didžiojo universiteto Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28, Kaunas) vyks Akademinio politologų klubo (APK) organizuojama diskusija „Seimo mediumas – kas toliau?“. Renginyje debatuos, nuveiktus darbus ir ateities perspektyvas aptars pagrindinių Seimo partijų atstovai.

Aptars reformas

Seimo nariai bus kviečiami diskutuoti daugiausiai atgarsių visuomenėje sukėlusiomis probleminėmis temomis. Partijų atstovai savo pozicijas išsakys dvigubos pilietybės, švietimo pertvarkos ir sveikatos apsaugos temomis.

„Manau, kad racionali diskusija visuomet veda link gerų sprendimų, todėl būtent jai kviečiame Seimo narius. Jauniems žmonėms rūpi, kaip atrodys valstybė ateityje, todėl tikim, kad keldami klausimus ir inicijuodami diskusijas prisidedame prie pilietinės visuomenės kūrimo“, – mintimis apie renginį pasidalino APK pirmininkė Kristina Vabinskaitė.

Ateities perspektyvos

Dar viena aktuali tema, kuri bus paliesta diskusijos metu, – artimiausi Seimo planai ir ateities perspektyvos. Seimo kadencijai įpusėjus, liko ir nebaigtų spręsti, ir nepaliestų visuomenei svarbių klausimų. Diskusijos dalyviai diskutuos apie jų raidą, etapus ir įgyvendinimo priemones.

Renginyje dalyvaus ir partijų pozicijas išsakys Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys Mindaugas Puidokas, Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos atstovas Andrius Kupčinskas, Lietuvos socialdemokratų partijai atstovaus Algirdas Sysas, Lietuvos socialdemokratų darbo frakcijai – Algirdas Butkevičius, o Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio poziciją gins partijos pirmininko pavaduotojas Simonas Kairys. Diskusiją moderuos VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto prodekanė doc. dr. Ingrida Unikaitė-Jakuntavičienė.

 

Kontaktinis asmuo:

APK pirmininkė Kristina Vabinskaitė.

Tel nr. +370 688 12 588,

el. paštas k.vabinskaite@gmail.com.

Leave a Reply