Jau 22-ejus metus veikianti visuomeninė, nepolitinė ir ne pelno siekianti organizacija!

Įrašai

Komandinio žaidimo tradicija tęsiasi – kviečiame sudalyvauti jau 17-ame „Mąstyk greitai“ protų mūšyje!

Akademinis politologų klubas (APK) gegužės 16-osios vakarą kviečia praleisti intelektualioje aplinkoje. Manantys, kad gali mąstyti greitai ir taikliai, 18:00 val. kviečiami išbandyti jėgas jau septynioliktąjį kartą organizuojamame intelektualiniame komandiniame žaidime „Mąstyk greitai“, kuris vyks Vytauto Didžiojo universiteto Inovatyvių studijų institute 311 aud. (V. Putvinskio g. 23, Kaunas).

„Mąstyk greitai“ – tai intelektualus komandinis žaidimas, kuriame ypač svarbi greita reakcija. Pirmuosiuose turuose skiriamos vos kelios sekundės atsakymams užrašyti, o visą protų mūšį sudaro 6 etapai, tarp jų  – ir muzikinis. Gilias tradicijas turintis žaidimas orientuotas į Kauno miesto bendruomenę. Plačiausią dalyvių ratą sudaro studentai, tačiau šis protų mūšis – galimybė pasitikrinti žinias visiems: ir besimokantiems, ir studijuojantiems ar dirbantiems.

2–4 žmonių komandos, sugalvojusios savo pavadinimą, kviečiamos registruotis el. pašto adresu mastykgreitai@gmail.com. Jau septynioliktą kartą organizuojamame „Mąstyk greitai“ laukiamos ir veteranų komandos, kurios šiame žaidime dalyvauja nuo pat jo pradžios.

Susitiksime jau greitai!

Leave a Reply