Jau 22-ejus metus veikianti visuomeninė, nepolitinė ir ne pelno siekianti organizacija!

Įrašai

Politikos entuziastus varžytis kvies XVI nacionalinė studentų politologijos olimpiada

Nuotrauka pranešimui

Balandžio 14 d. 16 val. Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje vyks XVI Akademinio politologų klubo (APK) organizuojamos Nacionalinės studentų politologijos olimpiados pirmasis turas. Šiemet studentai bus kviečiami paminėti Lietuvos sugrįžimo į tarptautinę politiką 25-metį. Olimpiados tema: – „Lietuvos sugrįžimo į tarptautinę politiką 25-metis: nuo Nepriklausomybės tarptautinio pripažinimo iki pirmininkavimo JT Saugumo Tarybai“.

Pirmasis XVI politologijos olimpiados etapas vyks:

Vilniuje: ISM I rūmuose, 209 aud. (Arklių g. 18)

Kaune: VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete, 303 aud. (Gedimino g. 44)

Klaipėdoje: KU Socialinių mokslų fakultete, 110 aud. (Minijos g. 153)

Pirmojo turo užduotys bus parengtos testo forma, jas sudarys aukštųjų mokyklų dėstytojų ir kitų valstybinių institucijų darbuotojų pateikti ir autoritetingo politologijos specialisto patvirtinti klausimai. Pagal bendrą surinktų balų skaičių bus atrinkta 10 geriausių darbų, kurių autoriai varžysis antrajame ture.

Antrojo turo metu bus išrinktas geriausiai politines žinias pademonstravęs dalyvis. Jis bus apdovanotas olimpiados globėjo  europarlamentaro Algirdo Saudargo įsteigtu prizu – kelione į Europos Parlamentą. Finalininkų taip pat laukia kiti partnerių įsteigti prizai.

„Ši Akademiniame politologų klube užgimusi iniciatyva įgyvendinama jau 16-us metus. Tai dar kartą įrodo, kad domėjimasis politologija tikrai nemažėja, o plačiai mąstančių ir išsilavinusių studentų skaičius auga. Džiaugiuosi, kad tokiomis jaunimo iniciatyvomis galime skatinti ir auginti visuomenės pilietiškumą“, – olimpiados prasme džiaugiasi renginio organizatorė, APK pirmininkė Odeta Bartašiūtė.

Akademinis politologų klubas – septyniolika metų veikianti visuomeninė, nepolitinė ir ne pelno siekianti organizacija, vienijanti Lietuvos aukštųjų ir aukštesniųjų mokyklų studentus bei dėstytojus. Organizacijos misija – kurti pilietinę visuomenę per politinį švietimą ir bendradarbiauti su įvairiomis visuomenės grupėmis.

Išankstinė registracija į politologijos olimpiadą vyksta el. paštu pirmininkas@politologuklubas.lt. Būtina nurodyti vardą, pavardę ir universitetą, kuriame studijuojate.

Daugiau informacijos apie olimpiadą galite rasti: https://www.facebook.com/events/1056011777800081/

Kontaktinis asmuo:

Odeta Bartašiūtė

APK pirmininkė

+370 693 20793

odetabartasiute@gmail.com

Leave a Reply