Jau 22-ejus metus veikianti visuomeninė, nepolitinė ir ne pelno siekianti organizacija!

Įrašai

Seminare „Sėkmės istorijos“ – VDU dėstytojo Rūsčio Kamuntavičiaus įžvalgos apie studentus

IMG_3648Spalio 16 dieną, 10val., VeroCafe@VDU vyko jau šeštasis seminarų ciklo „Sėkmės istorijos“ renginys. Pirmasis šio sezono svečias – Vytauto Didžiojo universiteto Istorijos katedros docentas, humanitarinių mokslų daktaras Rūstis Kamuntavičius.

Seminaro metu svečias kalbėjo apie savo nueitą gyvenimo kelią, ką iš jo išmoko bei karjeros ypatumus. Kartu su dr. R. Kamuntavičiumi renginio dalyviai lygino studentus prieš 20 metų ir dabar. Dėstytojas taip pat dalinosi savo įžvalgomis, kaip keitėsi mąstymas, motyvacija ir mokymasis universitetuose. VDU Istorijos katedros docentas, humanitarinių mokslų daktaras skatino jaunimą mokytis kuo daugiau užsienio kalbų, stengtis jas panaudoti praktikoje ir pasiimti visas gyvenimo teikiamas galimybes. Pasak jo, žmogui reikia nebijoti būti išskirtiniu ir į gyvenimą pažiūrėti kitu kampu.

IMG_3660

Seminarų ciklas „Sėkmės istorijos“ suteikia galimybę jaunimui susipažinti su buvusiais ir sėkmingai dirbančiais studentais, išgirsti jų sėkmės istorijas, gauti patarimų bei naudingos informacijos apie karjeros perspektyvas. Seminarai vyksta jaukioje, neformalioje aplinkoje, kur kiekvienas gali drąsiai įsilieti į pokalbį.

Leave a Reply