Jau 22-ejus metus veikianti visuomeninė, nepolitinė ir ne pelno siekianti organizacija!

Įrašai

Startuoja nauja Akademinio politologų klubo iniciatyva „APK Skaitytojų klubas“!

Šiandien, vasario 26 dieną, Akademinio politologų klubo nariai startavo su naująja klubo narių iniciatyva „APK Skaitytojų klubas“. Siekdami lavinti tvaresnį bei efektyvesnį loginį-analitinį mąstymą, o taip pat ir geriau pažinti akademinėje erdvėje dažnai akcentuojamus įvairius kūrinius, mūsų klubo nariai kiekvieno mėnesio paskutiniąją savaitę susitiks aptarti po vieną perskaitytą akademinį kūrinį, pasikviečiant ekspertą, padėsiantį vystyti konstruktyvią diskusiją esminiais perskaitytojo kūrinio probleminiais klausimais.

Vėlyvą antradienio vakarą susirinkę klubo nariai aptarė pirmąjį vasario mėnesio skaitinį – neretai dvejopai vertinamą Gintaro Beresnevičiaus kūrinį „Imperijos darymas“, kuris nesunkiai įtraukė klubo narius į autoriaus svarstymus apie lietuviškojo identiteto pasireiškimo formas XXI a.

Buvęs klubo narys Andrius Veršinskas pasidalino savo mintimis apie pagrindines kūrinyje atsiskleidusias problemas, o taip pat parūpino konstruktyvios diskusijos formatą susirinkusiems organizacijos nariams.

Maloniai kviečiame kiekvieną jungtis prie iniciatyvos įgyvendinimo ar dalyvavimo joje – tai padaryti galima prisijungiant prie mūsų sukurtos „Facebook“ grupės!

Leave a Reply