Jau 22-ejus metus veikianti visuomeninė, nepolitinė ir ne pelno siekianti organizacija!

Įrašai

Surengtas dvyliktasis intelektualinis žaidimas ,,Mąstyk greitai‘‘

IMG_7056Balandžio 20 d. Akademinis politologų klubas kvietė išbandyti savo intelektualines žinias jau 12-ąjį kartą vykusiame komandiniame žaidime ,,Mąstyk greitai“. Savo jėgas dėl garbės ir rėmėjų įsteigtų prizų bandė 20 komandų.

Tradiciškai žaidimas vyko 5 etapais, kurių klausimai vis sudėtingėjo, o atsakymams skirtas laikas didėjo. Temos neapsiribojo politikos sritimi – klausimai atskleidė dalyvių geografijos, istorijos, loginio mąstymo, sporto ir muzikines žinias.

IMG_7149Viso žaidimo metu buvo jaučiama įtampa tarp komandų, tad nenuostabu, kad paskutinio turo metu žaidėjai sugebėjo apsikeisti pozicijomis. Geriausi šį kartą buvo ,,Teismas ir Seimas”, surinkę solidžius 100 taškų. Jiems atiteko pakvietimai į Nacionalinį Kauno dramos teatrą, pusės metų „Valstybės“ prenumeratos, knygos, VDU suvenyrai, kvietimai apsilankyti dažasvydžio klube „Šaudom.lt“.

IMG_7147Antrąją vietą užėmė vaikinų komanda „Kodėl be alaus žaidžiam?“, surinkusi 78 taškus.  Jie gavo pakvietimus į ,,Kartlandą‘‘ bei mėnesio abonementus į šokių pamokas, metines „Veido“ prenumeratas, VDU suvenyrų, kvietimų apsilankyti dažasvydžio klube „Šaudom.lt“.

IMG_7146Trečioji vieta atiteko „Titanams“, kurie nusileido antrajai vietai tik dviem taškais. „Titanai“ apdovanoti kvietimais į biliardą, metinėmis ,,Veido‘‘ prenumeratos, VDU suvenyrais, kvietimais apsilankyti dažasvydžio klube „Šaudom.lt“.

IMG_7144

Ketvirti šiemet buvo „Jaunimiečiai“, surinkę 74 taškus. Jiems atiteko VDU suvenyrai, kvietimai apsilankyti dažasvydžio klube „Šaudom.lt“.

IMG_7142Paskutinioji prizinė vieta nukeliavo į ,,LSDJS‘‘ komandos rankas. Jų sąskaitoje – 71 taškas. Ši komanda laimėjo pakvietimus į „Vaiduokliškos nakties“ ekskursiją, VDU suvenyrai, kvietimai apsilankyti dažasvydžio klube „Šaudom.lt“.

IMG_7130Po trečiojo etapo vykusioje papildomoje muzikinėje užduotyje komandos pagal nuskambėjusios dainos/muzikos dalį turėjo spėti dainos ar grupės pavadinimą, autorių, serialą, kuriame skambėjo dainos ištrauka. Čia užsimezgė intriga, kai esant lygiosioms buvo užduotas papildomas klausimas ir muzikaliausia komanda buvo pripažinta „Dirbsim URM‘e“. Jai atiteko pakvietimai į Kauno Filharmonijos koncertą.

Dalyvavusios komandos tarpusavyje rinko originaliausią pavadinimą. Nugalėtoja tradiciškai tapusi ,,Alaus putytės“ komanda buvo apdovanota VDU suvenyrais.

Mažiausiai taškų surinkusi ,,Substancijos“ komanda nebuvo nuskriausta ir buvo apdovanota paguodos prizais.

Akademinis politologų klubas džiaugiasi, kad susidomėjimas intelektualiniu žaidimu „Mąstyk greitai“ nemažėja, todėl tradiciškai lauks komandų ir kitais metais!

IMG_7045IMG_7105

Dėkojame ir mūsų renginio rėmėjams:

Žurnalui „Veidas“

Žurnalui „Valstybė“

Kauno valstybinei filharmonijai

Leidyklai „Alma littera“

Dažasvydžio klubui „šaudom.lt“

Vytauto Didžiojo universitetui

„ENTRY“ biliardo klubui

Kartodromui „Kartlandas“

Nuotykių parkui „Tarzanija“

Šokių studijai „In Beat“

Pramogų agentūrai „Vaiduokliai“

Informacijos centrui „Europe Direct“

Leave a Reply