Jau 22-ejus metus veikianti visuomeninė, nepolitinė ir ne pelno siekianti organizacija!

Įrašai

XVII studentų politologijos olimpiados finale – pirmakursio triumfas

A4S_6724

Nuotraukų aut. Alfredas Pliadis

Gegužės 12 d. Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerijoje (KAM) vyko Akademinio politologų klubo organizuotos XVII Nacionalinės studentų politologijos olimpiados finalinis etapas. Po įtemptų debatų dvikovų pirmąją vietą iškovojo pirmajame Olimpiados etape taip pat geriausiai pasirodęs Jonas Kaučikas (ISM). Antrąją vietą komisija skyrė Kasparui Šimkui (VDU), trečiąją – Pauliui Puskunigiui (KTU). Jiems, kartu su dar 3 finalininkais, olimpiados globėjas Europos Parlamento narys Algirdas Saudargas dovanoja kelionę į Europos Parlamentą Strasbūre.

 

FullSizeRender

Olimpiados laimėtojas Jonas Kaučikas

Olimpiados finalinio turo metu dalyviams teko spręsti testo forma sudarytas užduotis, o keturi teste geriausias politines žinias pademonstravę studentai varžėsi debatuose. Buvo diskutuojama apie šiandienines pasaulio aktualijas ir Europos ateitį. Poros debatavo apie pabėgėlių krizės ir Brexit įtaką Europos stabilumui bei apie radikaliųjų jėgų stiprėjimo pasekmes pasauliui.

Dalyvių žinias, argumentų svarumą ir retorinius gebėjimus vertino bei patarimus dalijo komisija, kurią sudarė visuomenininkas, žurnalistas Rimvydas Valatka, politologas, socialinių mokslų daktaras Lauras Bielinis, politologas, humanitarinių mokslų daktaras Algis Krupavičius, ambasadorius ypatingiems pavedimams Algis Dabkus ir KAM Tarptautinių ryšių ir operacijų departamento direktorius, politologas Karolis Aleksa.

Leave a Reply