Jau 22-ejus metus veikianti visuomeninė, nepolitinė ir ne pelno siekianti organizacija!

Įrašai

Žaidimas „Mąstyk greitai“ kvies kautis dėl protingiausiųjų vardo

IMG_7056Lapkričio 12 d. 18.00 val. Akademinis politologų klubas (APK) Vytauto Didžiojo universiteto mažojoje salėje organizuoja intelektualų komandinį žaidimą „Mąstyk greitai“. APK iniciatyva protmūšis rengiamas jau 13 kartą ir kasmet sulaukia vis didesnio dalyvių skaičiaus bei visuomenės dėmesio. Žaidimo pabaigoje bus išrinkta „protingiausia“ komanda.

Tradicinė žaidimo sudėtis – 6 etapai. Kiekviename etape klausimai palaipsniui sudėtingėja, taškų skaičius, pelnomas už teisingą atsakymą, didėja, o laikas, skiriamas atsakymams, ilgėja.

„Pagrindinė žaidimo idėja yra suburti aktyvų jaunimą dalyvauti intelektiniame žaidime, kuriame tikrinamos plataus spektro žinios. Žaidimas puikiai žinomas ne tik studentų, tačiau ir kitų auditorijų tarpe. Turime ne vieną komandą-veteranę, kuri nepraleidžia nė vieno mūsų organizuojamo žaidimo“, – renginio sėkme džiaugėsi „Mąstyk greitai“ koordinatorius Martynas Kleinauskas.

Laukia rėmėjų prizai

Žaidimo metu intelektualiausiųjų vardą pelniusios komandos galės džiaugtis ne tik garbe, bet ir gausiais rėmėjų įsteigtais prizais. Komandinio žaidimo „Mąstyk greitai“ dalyviai bus apdovanoti žurnalais „Veidas“ ir „Valstybė“, taip pat biliardo klubo „ENTRY“, nuotykių parko „Tarzanija“, pramogų agentūros „Vaiduokliai“, „Breake Room“, informacijos centro „Europe Direct“, šokių studijų „Red“ ir „Ballare“, sporto klubo „Impuls“ ir spurginės „M DONUTS“ dovanomis.

IMG_7147

Būtina komandų registracija

Dalyvaujančioms komandoms vien politinių žinių neužteks, nes laukia patys įvairiausi klausimai. Į nugalėtojos titulą pretenduojanti komanda turėtų pasižymėti išprusimu meno, muzikos, istorijos, sporto, geografijos ir kitose srityse. Norintiems dalyvauti žaidime, reikia suburti 2–4 narių komandą ir sugalvoti jos pavadinimą. Komandą reikia užregistruoti el. paštu mastykgreitai@gmail.com (komandos mokestis 2 €).

Mąstyk greitai – unikali galimybė išplėsti pažinčių ratą, pabūti intelektualumu persmelktoje aplinkoje, savo proto galia iškovoti puikių prizų ir įrodyti, ko esi vertas.

Daugiau informacijos teikia:

Martynas Kleinauskas
„Mąstyk greitai“ koordinatorius
Tel. nr.: 8 601 75015
El. paštas: mastykgreitai@gmail.com

Leave a Reply