Jau 22-ejus metus veikianti visuomeninė, nepolitinė ir ne pelno siekianti organizacija!

APK laikraštis

Kviečiame rašyti straipsnius į greitai pasirodysiantį APK laikraštį

Akademinis politologų klubas (APK) kviečia prisijungti prie šių metų lapkričio mėnesio pabaigoje – gruodžio mėnesio pradžioje ketinamo išleisti virtualaus laikraščio, kuriame bus galima rasti VDU studentų ir dėstytojų parašytus straipsnius, trumpas ese ir kitus įdomius skaitinius.

Kviečiame studentus ir dėstytojus rašyti straipsnius: ekonomikos, politikos, mokslo ir kultūros temomis. Laikraštyje taip pat bus nuomonių ringas, kuriame galėsite trumpai, keliais sakinias pareikšti savo nuomonę dėl kokio nors įvykio specialiai tam surengtoje apklausoje.

Deja, už straipsnių rašymą negalime mokėti pinigų, o atsilyginti galėtume tik įdėdami Jūsų mintis ir apmąstymus įvairiomis temomis į virtualų laikraštį. Dėkojame, kad susidomėjote šiuo APK projektu. Norėtume Jums suteikti daugiau informacijos apie laikraštį bei jo struktūrą.

Visų pirma norėtume pasakyti, kad projektas leisti laikraštį yra visiškai naujas. Mūsų plane numatyta, kad pirmą laikraščio numerį tikimės išleisti, kaip jau buvo minėta kiek anksčiau, lapkričio mėnesio pabaigoje – gruodžio mėnesio pradžioje. Po pirmojo leidimo planuojama laikraštį leisti, kas 2-3 mėn., tai aišku priklauso nuo pirmojo laikraščio numerio pasisekimo. Kadangi tai bus virtualus laikraštis, mes jį platinsime internete: APK ir VDU PMDF internetiniame puslapyje, intraneto sistemoje „FirstClass“ ir kitose vietose PDF formatu.

Antra, straipsniai laikraštyje bus įvairūs: ekonomikos, politikos, kultūros ir įvairiausių mokslinių temų. Nuomonių ringas bus vieta, kur trumpai, keliais sakiniais galėsite išsisakyti savo nuomonę apie kokį nors įvykį.

Trečia, straipsnių struktūra bei forma yra kaip ir visų kitų spausdinamų laikraščių: trumpas, įdomus, įžvalgus, suprantamas ir aktualus. Aišku, jeigu Jums nepavyksta parašyti straipsnio trumpai tam tikra tema, Jūs galite rašyti ir ilgesnius straipsnius, ar net ese. Straipsnių ilgis priklauso nuo Jūsų pasirinktos temos. Dėl straipsnių redagavimo ir taisymo nesijaudinkite, mes pasirūpinome redaktoriais, kurie redaguos Jūsų parašytus strapsnius.

Straipsnius, jeigu susidomėjote ir parašėte, siųskite el. pašto adresais:
Stundetai: caelumnoctisluci@yahoo.com ; monika.ilgaviciute@gmail.com
Dėstytojai: ernestas.mikulis@gmail.com ; caelumnoctisluci@yahoo.com

Jeigu dar turite kokių nors klausimų – prašome rašyti, stengsimės Jums kuo greičiau atsakyti.

Reklama

Leave a Reply